Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Kopie van Nieuws

Vispassen 2020

Vispassen 2020

publicatiedatum: Zondag, 8 december 2019

de vispassen voor 2020 zijn weer binnen.

Lees verder

RaboClubsupport

RaboClubsupport

publicatiedatum: Dinsdag, 29 oktober 2019

Lees verder

Clubsupport

Clubsupport

publicatiedatum: Donderdag, 26 september 2019

Beste leden, De Rabobank clubkascampagne gaat weer van start. Vandaag zijn de stembiljetten bij hen, die lid zijn van deze bank in de brievenbus, terechtgekomen. Door naars de site van: www.rabo-clubsupport.nl/land-van-cuijk-maasduinen te gaan kun je met je code stemmen. Van de 5 stemmen zou je 2 stemmen kunnen uitbrengen op onze vereniging. Dit levert voor onze vereniging toch weer wat extra inkomen op. Dit jaar hebben we een kraan hiervan in kunnen zetten, om het zover de kraan reikte aan de kant wat uit te diepen. Graag zouden we, in samenspraak met Brabants Landschap het verder willen uitdiepen, alleen al door de lage waterstanden van afgelopen jaren. Dus stem, indien met stemkaarten heeft ook op Hsv de Maas. Por vrienden, kennissen en familie aan om dit ook te doen. Hoe meer stemmen, hoger de bijdrage. Met vriendelijk groet, namens penn. Hsv de Maas Frans Bonants

Lees verder

Eerste koningswedstrijd

Eerste koningswedstrijd

publicatiedatum: Donderdag, 11 april 2019

Zaterdag 20 april is de eerste koningswedstrijd. We vissen aan het Ambtenarengat vanaf 14.00 uur tot 17.00 uur. Aanwezig om 13.15 uur. Goede vangst

Lees verder

opschonen ambtenarengat

opschonen ambtenarengat

publicatiedatum: Zaterdag, 16 februari 2019

Vanmorgen met alle macht ons viswater in orde gemaakt voor het seizoen. Met een mobiele kraan riet verwijderd en tevens de sliblaag. Ook hebben we geprobeerd het water aan de kant wat dieper te maken. Dit was hard nodig, gezien de lage waterstand van het viswater afgelopen zomer. Acherin stond op een bepaald moment nog maar 20 cm water. Gelukkig geen vissterfte geconstateerd. Ook wat overhangende en hinderlijke takken weggehaald. Kunnen we er dit jaar weer volop van genieten. Hopelijk ook minder last van het vederkruid, dat afgelopen jaar welig groeide.

Lees verder

Onderhoud visvijver het Ambtenarengat

Onderhoud visvijver het Ambtenarengat

publicatiedatum: Vrijdag, 8 februari 2019

Zaterdag 16 februari gaan we het Ambtenarengat opschonen. Met de kraan wordt er hier en daar wat uitgediept. Dit is nodig afgezien van de lage waterstand deze zomer. Ook wordt er wat gesnoeid aan het water, voornamelijk opschot en waterlot aan de bomen. Ook wat riet wordt verwijderd, zodat het water bevisbaar blijft. Vrijwilligers van harte welkom. Rond 9.30 uur willen we starten met de werkzaamheden.

Lees verder

jaarvergadering 2019

jaarvergadering 2019

publicatiedatum: Woensdag, 9 januari 2019

Vrijdag 18 januari Jaarvergadering. Deze wordt gehouden in MFC het Kruispunt. Aanvang 20.00 uur.

Lees verder

nieuwe jaar

nieuwe jaar

publicatiedatum: Zondag, 23 december 2018

Het bestuur van HSV de Maas, wenst u allen fijne feestdagen en een gezond en visrijk 2019. De jaarvergadering staat gepland voor 18 januari 2019. Deze vind plaats in MFC het Kruispunt, aanvang 20.00 uur.

Lees verder

Rabobank clubkascampagne

Rabobank clubkascampagne

publicatiedatum: Zaterdag, 10 november 2018

Afgelopen maandag 5 november was de uitslag van de Rabobank clubkascampagne. Hierbij de leden. welk lid zijn van de Rabobank land van Cuijk en Maasduinen, gevraagd om ook te stemmen op onze hengelsportvereniging. Zoals U kunt zien hebben wij hier 41 stemmen opgekregen, welke goed waren voor een bedrag van 193.11 euro. Het geld wordt besteed aan onze jeugdvissertjes. Hartelijk dank hiervoor.

Lees verder

Kleine Vilt

Kleine Vilt

publicatiedatum: Zaterdag, 10 november 2018

afgelopen week wederom een zestal potten met waterplanten aangebracht in de Kleine Vilt. Deze hebben we geplaatst in de zuid/west kant vanaf het slootje. De inhoud van de potten bestaat uit aarvederkruid en riet. Planten afgeschermd met z.g. dubbeltjesgaas. Kijken of deze wel willen aanslaan. Eind September de potten maar weer opgeruimd. IVM met de lage waterstand kon ik de potten zo bij. Geen van de planten heeft ook maar een klein beetje groen laten zien na de aanplant. Deze zijn wederom weer allemaal afgestorven.

Lees verder